Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖК «Казка»: персональний опалювальний сезон
До списку новин

ЖК «Казка»: персональний опалювальний сезон

Читайте також

У житловому комплексі «Казка» проводяться фінальні роботи перед здачею двох останніх будинків в експлуатацію. Цей ЖК почав зводитися в Голосіївському районі столиці в 2013 році. За чотири роки будівельники «Укрбуду» звели сім будинків і тепер закінчують роботи на двох останніх семиповерхівках, паралельно упорядковуючи прибудинкову територію. Поруч з новими будівлями з'являються дитячі майданчики та місця для паркування.

Квартири в ЖК «Казка» мають відмінну рису, що виділяє їх серед решти житла в новобудовах - всі вони обладнані двоконтурними газовими котлами. І господарі самі вирішують, коли починати і закінчувати свій опалювальний сезон.

На території комплексу вже відкрилися кілька продовольчих магазинів, а буквально днями почав працювати магазин дитячих товарів. У найближчому майбутньому тут мають з'явитися салони краси, кав'ярня, піцерія.

За словами керівника комерційного відділу Ганни Кузьміної, сьогодні забудовник може запропонувати в ЖК «Казка» широкий вибір приміщень для комерційного використання різної площі (від 60 до 120 м²) за акційною ціною - 8 тис. грн. за квадратний метр.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»