Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЗона здоров'я на Микільській слобідці буде оновлена і залишиться в користуванні громади, - Максим Микитась.
До списку новин

Зона здоров'я на Микільській слобідці буде оновлена і залишиться в користуванні громади, - Максим Микитась.

Зона здоров'я на Микільській слобідці, яка знаходиться на земельній ділянці, відведеній під будівництво, забудовуватися не буде. Згідно з проектом, там залишиться суспільний простір, а спортмайданчики будуть оновлені.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив президент Державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. Він підкреслив, що чутки про забудову місця відпочинку киян не мають під собою жодних підстав, а роботи з оновлення зони здоров'я вже ведуться.

«Згідно з попереднім планом будівництва, зону здоров'я планували розмістити в іншому місці, але враховуючи ситуацію, і те, що люди звикли саме до цього розташування, вже розпочато реконструкцію. Ми витратили на це 2 млн. грн. Доступ до зони здоров'я мають всі бажаючі. Ми хочемо, щоб і прибережною смугою і всією територією користувалася вся Слобідка», - зазначив Микитась.

Масштабна реконструкція зони здоров'я на Микільській слобідці передбачає будівництво волейбольної і баскетбольної площадок, дитячого містечка і заміну старих снарядів на два десятки нових силових тренажерів.

Голова держкорпорації «Укрбуд» підкреслив, що забудовник готовий передати обладнання місцевій владі, але зробити це офіційно заважають народні депутати, які виступають проти будівництва.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»